Automatyzacja domu, rewolucja technologiczna przekształca proste domy w nowoczesne inteligentne domy za jednym naciśnięciem przycisku! Automatyzacja zmienia aspekty współczesnych domów – możesz zautomatyzować wszystko za jednym naciśnięciem przycisku – światła, urządzenia, zabezpieczenia, klimatyzację i wiele innych. Przy minimalnej interwencji Twój dom może wykonywać zadania bez ich kontrolowania. Wyobraź sobie, że Twój dom automatycznie rozpoczyna dzień dla ciebie, podnosząc zasłony, gdy nadejdzie pierwsze światło dnia, odtwarzając ulubioną muzykę i rozpoczynając dzień w luksusie!

Teraz właściciel domu nie musi już ręcznie obsługiwać domu – na przykład włączając i wyłączając światła i urządzenia elektryczne, gdy nie są używane, i zmniejszając koszty energii.

Wszystko to jest możliwe tylko w smartfonie lub tablecie z dostępem do Internetu. Technologia jest oczywiście inteligentna, a jeśli uważasz, że jest to kwestia luksusu dla bogatych, to się mylisz. Postępy w technologii automatyzacji sterowania sprawiły, że automatyzacja jest bardziej dostępna niż kiedykolwiek wcześniej. Niezależnie od tego, czy instalujesz technologię inteligentnego domu po raz pierwszy, czy modernizujesz istniejącą architekturę, możesz zmienić swój dom w inteligentny dom w ramach określonego budżetu.

Dzięki bezprzewodowej automatyzacji domu estetyka Twojego domu nie ma żadnego wpływu. Zautomatyzuj każdą funkcję za pomocą intuicyjnej i płynnej technologii, która składa się z centralnego serwera (mózgu inteligentnego domu). Dzięki węzłom i czujnikom, które przesyłają informacje przez sieć WLAN do Smart Hub, automatyczna, cicha i stabilna technologia przejmuje nowoczesne domy.

Najważniejszą częścią automatyzacji sterowania jest to, że nie trzeba być asystentem technologicznym, aby zrozumieć funkcje i funkcje inteligentnej technologii. Przyjazny interfejs użytkownika i & # 39; One-touch & # 39; Operacja ułatwia wszystkim zrozumienie i obsługę – od dzieci po osoby starsze! Inteligentne czujniki nie muszą być programowane. Jest to zaawansowana technologia, której używa do programowania się poprzez identyfikację twoich normalnych wzorców życia.

Technologia automatyzacji daje tak wiele opcji, że czasem trudno jest zdecydować, czego chcemy. Od włączania świateł domowych bez podchodzenia do ściany, po otrzymywanie powiadomień e-mailem, gdy dzieci wracają ze szkoły, od żaluzji, które działają automatycznie w zależności od pory dnia, po samodzielne podgrzewanie wody – możliwości automatyki domowej nie mają końca!

Dowiedz się więcej o automatyzacji domu.