Czy jesteś sfrustrowany próbą generowania potencjalnych klientów, aby zbudować swój biznes online?

Wiem jak się czujesz Bez wątpienia słyszałeś, że pieniądze są na liście … zbuduj listę, aby zbudować swój biznes. Ale jak dokładnie generujesz potencjalnych klientów i tworzysz listę w Internecie?

Mam dla ciebie tajemnicę … istnieje co najmniej tysiąc sposobów generowania leadów online, a większość z nich nie jest warta wysiłku. Oto jednak sześć najważniejszych sposobów na pozyskiwanie potencjalnych klientów i ich sprzedaż w Internecie:

1. Marketing artykułów

2. Fora i blogi

3. ogłoszenia na eBayu

4. Komunikaty prasowe

5. Marketing PPC

6. Wspólne przedsięwzięcia

OSTRZEŻENIE : Każdy ma problemy z generowaniem potencjalnych klientów, ale wszystkie techniki generowania potencjalnych klientów i generowania list są w zasadzie bezwartościowe, chyba że masz możliwość śledzenia i automatycznego śledzenia potencjalnych szans.

Najlepszym sposobem na śledzenie potencjalnych klientów jest ściśnięcie strony. Strona squeeze to strona internetowa, która oferuje cenne bezpłatne prezenty lub usługi, dzięki czemu potencjalny klient podaje swoje imię i adres e-mail, aby dołączyć do Twojej listy e-mail. Najlepszym sposobem na automatyczną komunikację z potencjalnymi klientami jest posiadanie dobrego autorespondera, oprogramowania, które znajduje się na serwerze Twojej witryny i automatycznie wysyła serię wiadomości e-mail zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.

Jeśli chcesz zbudować swoją firmę i listę potencjalnych klientów, skoncentruj się na 6 najlepszych praktykach dotyczących generowania potencjalnych klientów wymienionych powyżej i upewnij się, że otrzymujesz najlepszą usługę autorespondera, która odpowiada Twoim potrzebom biznesowym.