seo” data-max-rows=”2″>

Trójkąt miłosny jest bez wątpienia najbardziej niepokojącą ze wszystkich dynamik relacji. W tym artykule zajmę się tym zagadnieniem z trzeciego koła lub z perspektywy „drugiej osoby”. Trzecie koło w trójkącie miłosnym to osoba, która nie jest w pierwotnym związku, ale ma stały związek z kimś z inną osobą.

Jako trzecie koło w tym trójkącie miłosnym doskonale wiesz, że ta druga osoba jest zaangażowana w kogoś innego, ale zdecydowałeś się również z kimś obcować. Chociaż nie popieram praktyki utrzymywania stałego związku z kimś, rozumiem, że atrakcja, uczucia i emocje mogą być niezwykle silne.

Większość ludzi, którzy znaleźli się w takiej sytuacji, nigdy nie chciała się obudzić i znaleźć w środku trójkąta miłosnego. Dla większości proces przebiega stopniowo. Zwykle może zaczynać się od niewinnego flirtu, który ostatecznie prowadzi do przekroczenia granicy. Po przekroczeniu tej linii łatwiej jest ją ponownie przekroczyć. Z czasem naturalne jest rozwijanie intensywnych uczuć przywiązania i / lub miłości.

Gdy rzeczy osiągną poziom emocjonalnego przywiązania i / lub miłości, trójkąt miłosny staje się emocjonalnie naładowanym i intensywnym wzorem, który trudno jest przełamać. Często zdarza się, że oszustwo i / lub mieszane wiadomości od strony głównej, w której jesteś zaangażowany, przedłużają tę sytuację. To niebezpieczne miejsce, w którym musisz dokładnie rozważyć dokonane wybory i zmierzasz w kierunku tej ścieżki.

Co należy wziąć pod uwagę, gdy jesteś trzecim kołem w trójkącie miłosnym:

1. Spójrz na uczucia drugiej osoby: empatia lub widzenie świata oczami kogoś innego jest jedną z najbardziej współczujących emocji, jakich możemy doświadczyć jako istoty ludzkie. Jeśli jesteś w trójkącie miłosnym, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na drugą osobę. Często zdarza się, że osoba, z którą masz do czynienia, zgłasza złe doświadczenia i / lub niewłaściwe działania stronie niczego niepodejrzewającej.

Powinieneś uważać na jednostronną historię, zamiast tego postaw się w swojej sytuacji i zastanów się, jak byś się poczuł, gdyby role zostały odwrócone.

2. Spojrzenie w przyszłość: jeśli jesteś zaangażowany w trójkąt miłosny, najprawdopodobniej jesteś tam przez pomyłkę i może być intencją, że pewnego dnia będziesz razem. Ale zastanów się nad tym. Jeśli osoba, którą oglądasz, zdradza twojego partnera, jakie są szanse, że pewnego dnia cię zdradzi? Możesz myśleć, że to niemożliwe lub że nigdy się nie wydarzy, ponieważ teraz jesteś dla nich wyjątkowy i jesteś ich ucieczką od innego świata.

Ale co się stanie, gdy nowość się skończy i zacznie się rzeczywistość, którą jesteście razem? Czy uważasz, że możliwe jest, że znów szukają gdzie indziej? Znasz powiedzenie: raz oszust, zawsze oszust, a szanse, że zrobią to samo, są całkiem dobre.

3. Okazuj szacunek: jeśli zobaczysz, że jesteś zaangażowany w trójkąt miłosny, bez względu na to, czy jest to zamierzone, czy nie, powinieneś natychmiast zobaczyć, że zasługujesz na coś lepszego. Rozumiem, że ta osoba ma twoją uwagę i że ją pociągasz, ale zasługujesz na to znacznie lepiej niż pożyczony kochanek. Zasługujesz na kochanka, który jest lojalny, oddany, godny zaufania i ma silny charakter. Nie sprzedawaj się zbyt krótko, jesteś niesamowitą, wyjątkową osobą i zasługujesz na coś lepszego. Dlatego wskazane byłoby opróżnienie oszusta i znalezienie kogoś, kto zasługuje na twoją miłość i uwagę.

Ważne jest, aby zrozumieć, że nie pomijam uczuć i emocji, które dzielisz dla tej osoby. Emocje trójkąta miłosnego są zdecydowanie najsilniejszymi emocjami miłości i pożądania. Ale pod koniec dnia masz pełną kontrolę nad swoimi działaniami i zachowaniem. Możesz nadal podejmować decyzje, które najprawdopodobniej doprowadzą do niefortunnego celu, lub możesz opuścić ten trójkąt miłosny i rozpocząć nowe życie z kimś, kto bardziej zasługuje na twoją miłość i przywiązanie.